oksamytka: (мама)
[personal profile] oksamytka
якби до всіх цих подій хтось сказав, що саме невдовзі ми переживатимемо, звичайно, я би спочатку злякалася, а потім би не повірила. бо завжди не вірю підсвідомо у потенційний жах. але якби цей хтось ще додав, що за кілька сантиметрів від війни я фотографуватиму квіточки - в це б я не повірила точно. ну, бо як можна фотографувати квіточки, а ще дітей і котів, коли світовий мир висить на волосині? ну, але всякий життєвий досвід тим і прекрасний, що поєднується в ньому цілком непоєднуване. ми просто рідко проходимо аж настільки по межі, щоби це помічати.

тому сьогодні я покажу вам усіх цих котіків, цвіточки й інші "к"ютіс", бо все це було зі мною у цей прекрасний і благословенний з точки зору погодиберезень.

останнього зимового дня Коханий подарував мені пухнасті білі тюльпани.


а 7 березня Даньові раптом сказали, що в них не буде концертів на Шевченківські дні, натомість буде кілька вихідних під ряд. то ми взяли і поїхали в Тернопіль вітати мого тата з днем народження. цей короткий відпочинок подалі від Києва, який за-годину-льоту-від-північного-кордону, був прекрасним.

уже традиційно Терезка допомагала моїй мамі робити торт


а це наша красуня за день до своїх 22 місяців :)


в Терезки зараз відбувається стрибок мовлення. з"явилося купа нових слів, і щодня цей перелік поповнюється, за рахунок того, що їй стало легко повторювати слова за нами. з тих, які вже закріпилися: мумі (на свою іграшку Мумі-Троля), іки (ліки), папіки (крапельки), питки, іти (їсти), бубка (зупка), уки (руки), мойкі (мокрі - не любить, коли я беру її мокрими руками), ук (жук), бійка (білка), ка (віднедавна це ще і какао, і кава), куї (цукор), га (гаряче).

як і раніше, вона боїться всіх чоловіків, крім Даня, Олега і Марка. на половину визнає дідів і Романа. недавно роздивляємося її фото з хрестин. показує на отця Андрія, каже "дядя" і притискає руки до грудей. питаю: ти його боїшся? так! - каже. потім на Дениса показує - ті самі жести. ну, я постаралася позитивізувати їх, пояснюю, вони хороші, люблять Терезку, погладь їх. вона так не дуже охоче, але погладила.

щоранку вона допомагає Даньові готувати каву і какао, сама насипає, закриває кришки в банках, ставить баночки на полиці (Даньо її підносить), потім прибігає в кімнату і кличе мене "МАМА, КА!". та й мені стало значно легше щось робити-готувати з Терезкою. поки Любчик грається в кімнаті, ми з нею насипаємо, нарізаємо, чистимо, мішаємо, вона всім цікавиться, запитує, повторює. і мені в кайф отак проводити з нею час.стрибок розвитку пов"язаний і з певною психічною кризою, Терезка капризує значно більше, дуже швидко нервується, якщо я не розумію, чого вона хоче, а то й просто заводиться на рівному місці. але, на диво, я досить спокійно до того ставлюся. чи то вже досвід. та й Терезка швидко відходить.

Любчик Терезку любить, і вона його теж. хоч іноді може заїхати йому в око ні з того, ні з сього. він або терпить, або скиглить. у відповідь не б"є.


перша супер тепла субота


бузок, як завжди, перший проривається з бруньок


а ось і котики - з'ясовують відносини


наша компанія спостерігає, чим усе закінчиться


перша трава - так люблю цей колір!


засмучений Любчик. він вже назбирав цілу гору гілок для вогнища, а ми не хочемо їх підпалювати


я. в мене нові окуляри. вперше з антибліковим покриттям - справжній кайф :) і ще вперше вигулюю кульчики від талановитої майстрині і просто чудової жінки - Інни [livejournal.com profile] krotyha.


подружечки-3


а це прогулянка через тиждень


бузок вже ого-го який


а ще в середині місяця, в один із дуже тривожних днів я взяла і завела інстаграм. так що додавайтеся, хто ще не ;). я там oksamytova.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

oksamytka: (Default)
oksamytka

June 2014

S M T W T F S
1234 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 24th, 2017 07:16 pm
Powered by Dreamwidth Studios