oksamytka: (мама)
[personal profile] oksamytka
якби до всіх цих подій хтось сказав, що саме невдовзі ми переживатимемо, звичайно, я би спочатку злякалася, а потім би не повірила. бо завжди не вірю підсвідомо у потенційний жах. але якби цей хтось ще додав, що за кілька сантиметрів від війни я фотографуватиму квіточки - в це б я не повірила точно. ну, бо як можна фотографувати квіточки, а ще дітей і котів, коли світовий мир висить на волосині? ну, але всякий життєвий досвід тим і прекрасний, що поєднується в ньому цілком непоєднуване. ми просто рідко проходимо аж настільки по межі, щоби це помічати.

тому сьогодні я покажу вам усіх цих котіків, цвіточки й інші "к"ютіс", бо все це було зі мною у цей прекрасний і благословенний з точки зору погодиберезень.

останнього зимового дня Коханий подарував мені пухнасті білі тюльпани.


а 7 березня Даньові раптом сказали, що в них не буде концертів на Шевченківські дні, натомість буде кілька вихідних під ряд. то ми взяли і поїхали в Тернопіль вітати мого тата з днем народження. цей короткий відпочинок подалі від Києва, який за-годину-льоту-від-північного-кордону, був прекрасним.

уже традиційно Терезка допомагала моїй мамі робити торт


а це наша красуня за день до своїх 22 місяців :)


в Терезки зараз відбувається стрибок мовлення. з"явилося купа нових слів, і щодня цей перелік поповнюється, за рахунок того, що їй стало легко повторювати слова за нами. з тих, які вже закріпилися: мумі (на свою іграшку Мумі-Троля), іки (ліки), папіки (крапельки), питки, іти (їсти), бубка (зупка), уки (руки), мойкі (мокрі - не любить, коли я беру її мокрими руками), ук (жук), бійка (білка), ка (віднедавна це ще і какао, і кава), куї (цукор), га (гаряче).

як і раніше, вона боїться всіх чоловіків, крім Даня, Олега і Марка. на половину визнає дідів і Романа. недавно роздивляємося її фото з хрестин. показує на отця Андрія, каже "дядя" і притискає руки до грудей. питаю: ти його боїшся? так! - каже. потім на Дениса показує - ті самі жести. ну, я постаралася позитивізувати їх, пояснюю, вони хороші, люблять Терезку, погладь їх. вона так не дуже охоче, але погладила.

щоранку вона допомагає Даньові готувати каву і какао, сама насипає, закриває кришки в банках, ставить баночки на полиці (Даньо її підносить), потім прибігає в кімнату і кличе мене "МАМА, КА!". та й мені стало значно легше щось робити-готувати з Терезкою. поки Любчик грається в кімнаті, ми з нею насипаємо, нарізаємо, чистимо, мішаємо, вона всім цікавиться, запитує, повторює. і мені в кайф отак проводити з нею час.стрибок розвитку пов"язаний і з певною психічною кризою, Терезка капризує значно більше, дуже швидко нервується, якщо я не розумію, чого вона хоче, а то й просто заводиться на рівному місці. але, на диво, я досить спокійно до того ставлюся. чи то вже досвід. та й Терезка швидко відходить.

Любчик Терезку любить, і вона його теж. хоч іноді може заїхати йому в око ні з того, ні з сього. він або терпить, або скиглить. у відповідь не б"є.


перша супер тепла субота


бузок, як завжди, перший проривається з бруньок


а ось і котики - з'ясовують відносини


наша компанія спостерігає, чим усе закінчиться


перша трава - так люблю цей колір!


засмучений Любчик. він вже назбирав цілу гору гілок для вогнища, а ми не хочемо їх підпалювати


я. в мене нові окуляри. вперше з антибліковим покриттям - справжній кайф :) і ще вперше вигулюю кульчики від талановитої майстрині і просто чудової жінки - Інни [livejournal.com profile] krotyha.


подружечки-3


а це прогулянка через тиждень


бузок вже ого-го який


а ще в середині місяця, в один із дуже тривожних днів я взяла і завела інстаграм. так що додавайтеся, хто ще не ;). я там oksamytova.

Date: 2014-04-02 08:34 pm (UTC)
From: [identity profile] bonnie-sparker.livejournal.com
ви такі стильні!
привіт, Оксанко).

Date: 2014-04-03 02:33 pm (UTC)
From: [identity profile] oksamytka.livejournal.com
привіт, Ірочка :)
дякую! :)

Date: 2014-04-02 08:42 pm (UTC)
From: [identity profile] xpywuk.livejournal.com
тільки квіточками та котиками і рятуємося:(

Date: 2014-04-03 02:34 pm (UTC)
From: [identity profile] oksamytka.livejournal.com
ну, так, душа тягнеться до прекрасного

Date: 2014-04-02 09:44 pm (UTC)
From: [identity profile] moy-compas.livejournal.com
який класний пост! і яка Терезка стала чудовезна, і стильна, так!

Date: 2014-04-03 02:35 pm (UTC)
From: [identity profile] oksamytka.livejournal.com
:) ну, ти в курсі, що я б сама ходила в таких лахах, що на ній, якби знайшла такі великі, та ще й по такій ціні )))

Date: 2014-04-03 02:39 pm (UTC)
From: [identity profile] moy-compas.livejournal.com
та я в курсі! але все більше помічаю, яке це мистецтво - стильно вдягати дитину, особливо дівчинку. В мене є ще одна знайома-взірець в цьому плані, так от вона сказала, що вдягає виключно по секондах, а виглядають - як з свіжого модного блогу... разом з тим, оті жахливі "вітчизняні" дрібненькі принти на більшості малят вбивають)

Date: 2014-04-03 05:14 pm (UTC)
From: [identity profile] oksamytka.livejournal.com
ми теж на секонді стилізуємся ))) там якість речей в рази вища. в нас є бодік від h&m, то Тереза вже третя, яка в ньому ходить, і перу його часто, бо він на довгий рукав, а такі бодіки рідкість, а на ньому навіть кольори не вицвіли. про те, що товарний вигляд зберігся - взагалі мовчу. якби Тереза його недавно не обписала маркером, ми би його і далі передавали )))
я просто не можу бачити те, що продається в наших дитячих магазинах, його і в руки брати часто неприємно.

Date: 2014-04-03 09:35 am (UTC)
From: [identity profile] hudozhnytsya.livejournal.com
"мама, ка!" це прекрасно!!!
і взагалі, ви прекрасні. люблю - і дуже скучила!

Date: 2014-04-03 02:35 pm (UTC)
From: [identity profile] oksamytka.livejournal.com
ми теж скучили ;)

Date: 2014-04-03 09:58 am (UTC)
From: [identity profile] nouralyona.livejournal.com
Ох як тобі гарно з такою зачіскою! Така стильна мама!

Date: 2014-04-03 02:36 pm (UTC)
From: [identity profile] oksamytka.livejournal.com
дякую :) заростаю потрохи, син вимагає довге волосся...

Date: 2014-04-03 04:09 pm (UTC)
From: [identity profile] olushka88.livejournal.com
нарешті, нарешті, два моїх улюблених "ковтки" свіжого повітря та радості-натхнення в один день з*явилися тут)))

Терезка маленька модниця))
А тюльпани дивовижні, я таких і не бачила навіть))

Date: 2014-04-03 05:17 pm (UTC)
From: [identity profile] oksamytka.livejournal.com
як сказали Даньові - беріть саме пухнасті, вони зараз в моді. почувши це, Даньо сильно засумнівався, бо знає, що я не любителька "моди", але інакших білих тюльпанів не було, то купив ці. а я всі квіти, які він дарує, люблю )))

Date: 2014-04-03 05:11 pm (UTC)
From: [identity profile] marimarfa.livejournal.com
Так класно читати про те, як Терезка дорослішає і починає складати тобі компанію у діночих справах :) Мама, КА! - це шедевр :)))
І так, вона дуже гарна і (принаймні, на цих фотках) має один із тобою стиль - такої вишуканої панянки з північноіталійським ухилом)))
А шо воно те покриття?)) Треба погуглити, бо я тепер стала постійно носити окуляри.

Date: 2014-04-03 05:26 pm (UTC)
From: [identity profile] oksamytka.livejournal.com
ти би чула, яким це тоном викрикається і з яким діловим виглядом: руки в боки, очі закочує догори! типу, мама, давай закінчуй френдстрічку читати, сніданок вистигає! )))
я далеко не така стильна, як вона. цієї весни взагалі бачу, що всі мої речі безпросвітно застаріли в плані моди і трендів, та й набридли вже, але я мало що купую, бо мало зношую. коротше, вічна жіноча пісня: в люди нема чого вдягти ))
я купувала оправу у "фільмані", це така німецька оптика, там ціновий діапазон оправ від 60 грн ))) моя коштувала 90, але дісталася мені за 5 грн, бо в них саме акція, якщо береш скло з антибліком, то оправа 5 грн. дуже зручна штука. в мене колись було з фільтром від комп"ютерного випромінювання, то мені не дуже подобалося. потім я довго носила звичайне скло. а Даньо мій десь рік тому зробив собі антиблік. специфіка така, що воно поглинає зайве світло. і якщо дивитися з кімнати у вікно, а на вулиці яскраве сонце, то нема такого відчуття, ніби все навколо чорне. ну, і кольори такі насичені, яскраві. порівняно зі звичайним склом - зручніше.

Date: 2014-04-03 05:32 pm (UTC)
From: [identity profile] marimarfa.livejournal.com
Дякую, що розповіла! Чоловік якраз збирається міняти окуляри - скажу йому :) А потім, може, й сама підтягнуся :)
З одягом у мене чисто все те саме, тільки я ще й у розмірах змінююся :) Збираюся повикидати майже все і купити трошки нових речей. Лишилися дрібниці - знайти те, що сподобається і буде по кишені водночас, ггггг:) Освоюю спільноту kiev-second :)

Date: 2014-04-03 07:56 pm (UTC)
From: [identity profile] soldaja.livejournal.com
Вы все стиляги, конечно.
Но Тереза мой фаворит.

Date: 2014-04-07 07:01 pm (UTC)
From: [identity profile] oksamytka.livejournal.com
:))) канєшно, були б на маму такі одьожки, була б я фаворитом.

Profile

oksamytka: (Default)
oksamytka

June 2014

S M T W T F S
1234 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 10:32 pm
Powered by Dreamwidth Studios